*** Hotel Tanzberg ubytovanie Mikulov

Hotel Mikulov Tanzberg

Hotel Tanzberg Ubytovanie Mikulov Popis :
Nachádza sa v historickej budove v centre juhomoravského mesta Mikulov. V druhom suteréne v hĺbke 10,5 m sa zachovala cenná stredoveká pamiatka - valcová cisterna na vodu. V rokoch 1553- 73 tu pôsobil ako zemský rabín legendárny Jehuda Low ben Becalel, známi ako Rabhi Low, podľa povesti tvorca Golema.

Hotel Tanzberg Ubytovanie Mikulov Ubytovanie :
Moderne vybavený hotel ponúka v 17 izbách s celkom 42 miestami. Všetky izby sú vybavené vlastným socialnim zariadenim, Tv, pripojením na internet. Kapacita 1 jednomiestna izba, 8 dvojmiestnych izieb, 7 dvojmiestnych izieb a 1 apartmán.

Hotel Tanzberg Ubytovanie Mikulov Reštaurácia :
Príjemné posedenie, výborná kuchyna, naše špeciality, židovská kuchyna. Pivnica, terasa, vináreň. Reštaurácia - 56 miest, otvorená denne 11 - 23 hod. Výborné vína Tanzberg. Pivnica - 40 miest otvorená 11 - 23 hod. Čapuje sa tu Gambrinus, Prazdroj, k pivu sa podávajú špeciality. Vináreň - 40 miest.

Hotel Tanzberg Ubytovanie Mikulov Konferencie :
Salónik s kapacitou 36 miest  je otvorený denne od 11- 23 hod. Nefajčiarska miestnosť na posedenie pri káve alebo zákusku. Hodí sa pre menšie skupiny a uzavretú spoločnosť.

Hotel Tanzvald Ubytovanie Mikulov Služby :
Degustácia vína Tanzberg s výkladom, posedenie pri cimbale, exkurzia vo vinárstve Tanzberg Mikulov. Prehliadka zámockého areálu, múzea vinárstva, židovského cintorína a synagógy, biosferickej rezervácie Pálava, jazdy na koni, lety teplovzdušným balónom, gastronomické akcie.

Hotel Tanzberg Ubytovanie Mikulov Mikulovsko :
Mikulovsko a Hodoninsko sú najvýznamnejšie vinárske oblasti v Českej republike. Hody, vinobranie, folklórne slávnosti. Mesto Mikulov bolo vyhlásené pamiatkovou rezerváciou vďaka pamiatkám barokov zámok, mestská architektúra v barokovom a renesančnom slohu, kostoly, židovský cintorín, Ditnchštejnská hrobka, Horná synagóga.
Hotel Mikulov Tanzberg - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Mikulov Tanzberg - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Mikulov Tanzberg - možnosť pripojenia na internetHotel Mikulov Tanzberg - k dispozícii letná terasaHotel Mikulov Tanzberg - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Mikulov Tanzberg - hotel má reštauráciuHotel Mikulov Tanzberg - hotel má vináreňHotel Mikulov Tanzberg - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Mikulov Tanzberg - akceptuje creditné karty VISAHotel Mikulov Tanzberg - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Mikulov Tanzberg - akceptuje creditné karty JCBHotel Mikulov Tanzberg - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Mikulov Tanzberg - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Mikulov Tanzberg - Izby s vlastnou toaletouHotel Mikulov Tanzberg - v izbach je telefonHotel Mikulov Tanzberg - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Tanzberg ubytovanie Mikulov Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: -4 °C Vietor: 6 m/s